Cena rekonstrukce bytu | ORSmix

Hlavní činností, kterou se společnost ORSmix s.r.o. zabývá jsou rekonstrukce bytů a rekonstrukce domů.

Zajímá Vás cena rekonstrukce bytu?

Cena rekonstrukce bytu je závislá na několika faktorech. Pro zjištění ceny rekonstrukce bytu je potřeba si položit pár základních otázek a tyto otázky naleznete níže v textu.


Odhad ceny rekonstrukce bytu máte zde:

1. cena rekonstrukce bytu je při použití standardních běžných materiálů a zařízení

2. cena rekonstrukce bytu je při použití luxusních materiálů, zařízení a doplňků.


Cena standardní rekonstrukce bytu 2+kk až 3+kk (cca. 65 - 80m2 velikost bytu) bez zásadních změn dispozice a při použití standardních materiálů je dle zkušeností od 450 000,- Kč až 550 000,- Kč s DPH.

Cena luxusní rekonstrukce bytu 2+kk až 3+kk (cca. 65 - 80m2 velikost bytu) bez zásadních změn dispozice a při použití standardních materiálů je dle zkušeností od 750 000,- Kč až 950 000,- Kč s DPH.


Jaké otázky si položit před rekonstrukcí bytu?


1. Jak velký je můj byt v m2 ?

(Výpočet je jednoduchý - změřte si stěny pokoje a mezi sebou tyto dvě hodnoty vynásobte, takto projděte celý byt a nakonec sečtěte všechny vynásobené hodnoty)

2. Co vše chci rekonstruovat ?

(rekonstrukce zdí, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce topení, rekonstrukce kuchyně, atd...)

3. Jakou úroveň standardu zvolím ?

(zdi - štuky či sádrová omítka, koupelna - design či standard, topení - typ kotle a radiátorů, malování - bíle či barevné, atd... )


Na tyto otázky byste měli najít odpovědi ještě předtím, než se pustíte do samotné rekonstrukce bytu, ideálně je mít připraveny před výběrem společnosti, která Vám bude rekonstrukci bytu provádět. Pokud si nevíte rady, neváhejte nám zavolat, poradíme Vám.


Rychlý kontakt zjištění ceny rekonsturkce bytu

Rady a zjištění ceny rekonstrukce bytu

Ing. Filip Raboch

tel. +420 731 411 000

filip.raboch@orsmix.cz


Cena rekonstrukce bytového jádra

Mezi oblíbené rekonstrukce bytu patří rekonstrukce koupelny či rekonstrukce bytového jádra. Ceny za dodávky včetně rozpočtů naleznete níže.

Rekonstrukce koupelny či rekonstrukce bytového jádra je nejčastějším typem rekonstrukce bytu. Naše společnost Vám dokáže nabídnout profesionální přístup při výběru i realizaci.


V případě, že se rozhodnete realizovat rekonstrukci bytu či domu u naší společnosti, nabízíme Vám ZDARMA jednu z našich bytových architektek (specialisté na uspořádání místa v koupelně dále barevnost a design), aby Vám pomohli s výběrem všeho co je potřeba .
Pokud Vás zajímá cena rekonstrukce koupelny nebo bytového jádra, naleznete níže podrobné položkové rozpočty prací a dodávek.


Podrobné rozpočty rekonstrukce koupelny ke stažení


1. Levnější varianta rekonstrukce Vaší koupelny. Cena rekonstrukce koupelny je 78 660,- Kč vč. DPH.

2. Luxusní varianta rekonstrukce Vaší koupelny. Cena rekonstrukce koupelny je 169 000,- Kč vč. DPH

Samozřejmostí zůstává, že cena Vaší rekonstrukce může být v rozmezí těchto dvou příkladů nebo i dražší, vše záleží na Vás, jaké vybavení zvolíte !

Cena rekonstrukce bytového jádra nebo koupelny zahrnuje tyto činnosti:

Zpracování návrhu bytovým architektem, kompletní přípravu bouracích prací, včetně bourání, odvozu suti a vybouraných hmot s poplatkem za skládku.Dále nové rozvody vody a kanlizace, vyzdění jádra z Ytongu, nové rozvody elektro včetně odvětrání, hydroizolace, obklady a dlažbu dodávka včetně montáže (obklady do výšky dveří (výška 2m), dodávka a montáž vany, umyvadla, toalety a baterií.


Pro přesný rozpočet na Vaší rekonstrukci nás neváhejte kontaktovat.


Jestli se Vám líbí naše práce, kontaktujte nás a vyžádejte si nabídku, na Vaší stavbu či rekonstrukci. info@orsmix.cz