Způsob platbeb za rekonstrukci

Způsob platby rekonstrukce
Jelikož si naše společnost uvědomuje, že existuje několik podvodných společností na našem trhu, které jen vyberou zálohy a nic nepostaví, přistupujeme k průběžnému financování Vaší stavby.

Zde uvádíme příklad financování:

Při podpisu smlouvy je vystavena zálohová faktura na výši 10% z celkové ceny zakázky. Za tuto zálohu naše společnost prostaví 20% z celkové ceny díla.


Po prostavění 20% vystavujeme na základě odsouhlaseného soupisu provedených prací fakturu na částku 20% z celkové ceny díla. Následně prostavíme 40% stavby. Tímto způsobem probíhá celá stavba až do 90% z celkové ceny díla.


Posledních 10% si ponechá investor jako zádržné a až po předání stavby bez vad a nedodělků na základě potvrzeného předávacího protokolu fakturujeme posledních 10% z celkové ceny díla.


Cena rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra je jedna z nejžádanějších služeb, které si u nás klienti objednávají. Ze zkušeností víme, že cena rekonstrukce se pohybuje od 69-169 tis. Kč.

Nejvíce záleží na zvoleném komfortu jednotlivých částí a použitých materiálech. Trvání rekonstrukce je do 10-ti dnů. Cenovou nabídku na Vaší rekonstrukci Vám zpracujeme profesionálně a to zcela ZDARMA !

Reference společnosti ORSmix s.r.o.

Hlavní činností, kterou se společnost ORSmix s.r.o. zabývá je stavebnictví. Níže máte ukázku našich probíhajících a ukončených rekonstrukcí a staveb.
----------------------- REKONSTRUKCE KAVÁRNY -----------------------
1. Rekonstrukce původní prodejny oblečení v centru Prahy na Uhelném Trhu. Požadavek investora bylo vytvoření kavárny odpovídající umístění, ve kterém se nachází. Rekonstrukce objektu byla provedena za 2 měsíce !!! Zde je malá ukázka z našeho provedeného díla. Posuďte sami.
------------- ÚSPĚŠNĚ ZKOLAUDOVÁNO - Květen 2011 -------------

2. Rekonstrukce bytu v Praze 2, Korunní ulice. Kompletní rekonstrukce bytu, včetně repase oken a starých dveří, výměna a doplnění podlahové krytiny, rozvody vody a kanlizace, opravy omítek, nová koupelna a kuchyň.Ukázky fotografií z probíhající rekonstrukce.
------------------------------- PRŮBĚH STAVBY -------------------------------

3. Rekonstrukce bytu na Praze 4, ulice Na Zlatnici. Úplná rekonstrukce bytu, nové elektro rozvody, nové rozvody plynu včetně kotle, rozvod topení, výměna podlahové krytiny za dlažbu a plovoucí podlahu, nové rozvody vody a kanlizace, částečné opravy omítek a štukování, nová koupelna a kuchyň, částečná změna dispozice 1 pokoje.
------------------------------- PRŮBĚH STAVBY -------------------------------

4. Rekonstrukce bytu na Praze 6, Vokovická ulice. Částečná rekonstrukce bytu, výměna podlahové krytiny za prvotřídní dřevěnou podlahu, nové rozvody vody a kanlizace, částečné opravy omítek, nová koupelna a kuchyň, nové elektrorozvody včetně ukončovacích prvků.
------------------------------- PRŮBĚH STAVBY -------------------------------

5. Stavba rodinného domu v Benešově. Kompletní výstavba rodinného domu, od základů po finální interiér. Napojení na všechny inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektro, plyn). Kompletní výstavba hrubé stavby takovéhoto domu trvá 3-4 měsíce.
------------------------------- PRŮBĚH STAVBY -------------------------------
                 Fotogalerie probíhajících staveb             Výstavba rodinného domu : | Benešov |             Fotogalerie probíhajících rekonstrukcí

Na Zlatnici | Rekonstrukce 4 bytů Soukenická

         Fotogalerie již dokončených rekonstrukcí Rekonstrukce Staropramen | Rekonstrukce Segafredo Rekonstrukce : | Korunní | Vokovická |                Fotogalerie již dokončených staveb                                  Zámková dlažba
Jestli se Vám líbí naše práce, kontaktujte nás a vyžádejte si nabídku, na Vaší stavbu či rekonstrukci.                                    info@orsmix.cz
                                                  
Váš team ORSmix s.r.o.