Technický dozor stavby investora

Zkráceně TDi
Nerozumíte stavebním postupům a technologiím? Nechcete se neustále a zbytečně rozčilovat se stavební společností ? Oslovte nás a my Vás budeme zastupovat na stavbě !!!

Cenu za stavbu či rekonstrukci si vždy jako každý investor určujete sami, ale díky naším zkušenostem dokážete poznat co je cenově v pořádku a co je zbytečně drahé.

Poradíme Vám kde správně ušetřit a zkontrolujeme, zda stavba probíhá dle projektové dokumentace a Vašich přání. S námi je stavění radost !

Společnost ORSmix s.r.o. Vám nabízí své schopnosti a zkušenosti ze staveb a pomůže Vám rapidně snížit cenu Vaší stavby, pravidelným dozorem Vaší stavby.

Stavbu kontrolujeme jak z hlediska provedení dle projektu tak následně samotné postupy stavební firmy nebo živnostníků, kteří Vám stavbu či rekonstrukci provádí.

Pravidelně se zúčastňujeme kontrolních dnů, kde zastupujeme investora ve věcech technických a řešíme vždy danou situaci, která vznikne na stavbě. Nemusíte tedy vůbec rozumět stavebnictví, ale budete mít nemovitost technologicky naprosto v pořádku a nikdo Vás nenapálí.

Každý kontrolní den zapisujeme do deníku a navíc vytváříme samostatný protokol, ve kterém jsou zaznamenány veškeré dohodnuté změny či postupy. Tyto zápisy jsou vždy součástí stavebního deníku a ten je pro stavbu zákon, tudíž Vám už nikdo nemůže tvrdit, že se něco dohodlo tak či onak.

Vše máte podloženo a podepsáno všemi účastníky. Stavbu navštěvujeme i nečekaně a kontrolujeme stavebníka zda opravdu provádí danou činnost, kterou uvádí či nikoliv a za kterou Vy platíte !!!
                                                  
Váš team ORSmix s.r.o.

Ceník technického dozoru investora

Zajímá Vás co TDi bude stát a kolik můžete ušetřit ?
Zde uvádíme jednotlivé ceny za výkony:                                                                                                 

Konzultační činnost                          300,- Kč / hod

Činnost na staveništi                        350,-Kč / hod

Administrativa                                     250,-Kč / hod

Náklady na dopravu                            8,-Kč / km

Výkon technického dozoru investora jsme schopni realizovat po celém území ČR.

V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat.
------------------------ ÚSPĚŠNĚ ZKOLAUDOVÁNO ------------------------

V případě zájmu o provádění technického dozoru nás kontaktujte a vyžádejte si přesnou kalkulaci na Vaší stavbu či rekonstrukci.                                    info@orsmix.cz